Hakkımızda…

1967 yılında Kayseri’de başlayan serüvenimiz, 2013 yılında İstanbul Bayrampaşa – Rami’de toptan gıda satış ve dağıtımı amacıyla gücüne güç katarak yoluna devam etmiştir. Kurulduğu günden beri en son hijyenik ve teknolojik alt yapıları kaliteli biçimde müşterilerine yansıtmayı bir ilke haline getirmiştir. Sektörde hızla öncüler arasına katılan Türkmenzade markamız, siz müşterilerinin duyduğu güven ile daha nice ürün grubuna ismini yazdıracaktır.

İlk hedefi olarak direkt olarak üreticiden sofraya politikasını benimsemiştir. Bu nedenle kendi bünyesine temizlik ve sağlıktan ödün vermeyen günümüz şartlarına uygun teknolojik ve hijyenik antrepolarını sürekli denetim altındadır. Ürün tedariğinin büyük bir kısmını Türkmenzade markası ile yapmakta olup diğer ürünlerimizde yurdumuzun en değerli ve önde gelen markaları ile (Afyon, Balıkesir, Isparta, Konya, Trakya ) sıkı bir iş birliği içerisindedir. Asıl amacımız en kaliteli ürünü en iyi fiyata gerek toptan gerek perakende müşterisine aracısız olarak sunmaktır.

Kalite ve avantajlı fiyattan asla ödün vermeyen Türkmenzade kısa sürede et ve süt grubu ürünlerde sektörün öncü firmalarının arasına girmiştir. Ürünlerimiz perakende satış noktalarımızda tüm hijyenik koşullarda müşteriye sunulurken, toptan siparişleriniz noktasında da tedarik isteklerinize günlük cevap vererek isteklerinize göre hazırlanıp frigorifik araçlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.